PHU POLITOWICZ

PRACE ZIEMNE

Oferujemy kompleksową obsługę zleceń w zakresie prac ziemnych na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego. Przemawia za nami ponad 20 lat doświadczenia, wykwalifikowana kadra oraz bogate zaplecze specjalistycznego sprzętu. Wieloletnia działalność na rynku przyniosła nam setki zadowolonych inwestorów wśród firm budowlanych i deweloperskich, a także osób prywatnych. Zrealizowaliśmy kilkaset inwestycji, z których wszystkie zostały ukończone w uzgodnionym terminie i w najwyższej staranności o jakość i bezpieczeństwo. Dzięki rzetelnej pracy, wysokim standardom i jasnym zasadom współpracy zyskaliśmy zaufanie wśród inwestorów. Jako profesjonalista w swojej dziedzinie możemy Państwu zagwarantować, że prace ziemne w naszym wykonaniu to realizacje zawsze precyzyjne i terminowe.

Wyburzenia Poznań

Prace ziemne - Poznań i okolice

Specjalizujemy się w pracach ziemnych o szerokim zakresie. Przykładowe wśród nich to:

  • Wykopy pod fundamenty i instalacje.
  • Niwelacja terenu.
  • Przygotowanie terenu do budowy.
  • Uprzątnięcie terenu po zakończonej inwestycji budowlanej.
  • Dla Państwa komfortu oraz dla sprawnej i szybkiej realizacji oferujemy również usługi w zakresie:
  • Wyburzenia.
  • Rozbiórki.
  • Wynajem maszyn budowlanych.
  • Frezowanie dróg.

Mamy doświadczenie w realizacji wieloetapowych, skomplikowanych zleceń – od wyburzenia i rozbiórki obiektu, poprzez uprzątnięcie terenu i przygotowanie go do rozpoczęcia nowej inwestycji budowlanej.

Niezawodny sprzęt i doświadczony zespół

Posiadamy własne, wysokiej klasy maszyny, które zawsze utrzymujemy w doskonałym stanie technicznym. Regularne przeglądy i serwis są dla Państwa gwarancją dotrzymania ustalonych terminów – bez opóźnień i przestojów spowodowanych awarią. Najwyższą precyzję oraz doskonałą jakość wykonywanych robót zapewni Państwu z kolei nasza kadra, która składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

Doradztwo i wysoki standard obsługi

Powierzając zlecenie nam, możecie Państwo liczyć również na fachowe doradztwo i obsługę, spełniającą najwyższe standardy. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, pomagając w wyborze korzystnych rozwiązań. Od pierwszej rozmowy po ostatni uścisk dłoni dokładamy wszelkich starań, by spełnić wszelkie oczekiwania naszego klienta i dopasować się do Jego potrzeb. Dzięki temu, mamy szerokie grono inwestorów, którzy chętnie korzystają z naszych usług ponownie.