WYBURZENIA BUDYNKÓW NA TERENIE POZNANIA

Oferujemy usługę profesjonalnego i kompleksowego wyburzania wszelkiego rodzaju obiektów na terenie Poznania i okolic, a także całego województwa wielkopolskiego. Doświadczenie w tej dziedzinie zdobywaliśmy przez wiele lat, za każdym razem z sukcesem doprowadzając inwestycję do końca. Gwarantujemy Państwu szybką i sprawną realizację zlecenia, w najwyższej dbałości o bezpieczeństwo i zachowanie wszelkich wytycznych, określonych obowiązującymi przepisami.

Wyburzenia budynków przemysłowych

W obrębie naszej oferty mieści się wyburzanie obiektów przemysłowych takich, jak:

  • hale magazynowe,
  • hale produkcyjne,
  • estakady,
  • hangary,
  • fabryki,
  • i inne.

Wyburzenia budynków mieszkalnych

Wyburzamy obiekty mieszkalne takie, jak budynki jednorodzinne i wielorodzinne w każdego rodzaju zabudowie, niezależnie od usytuowania budynku.

Wyburzenia mechaniczne i ręczne

Prace związane z wyburzaniem obiektu poprzedzamy analizą konstrukcji budynku oraz dobraniem właściwych technik i narzędzi. Na tej podstawie sporządzamy plan wyburzenia i rozbiórki oraz określamy termin zakończenia robót.

Dysponujemy własnymi maszynami, które pozwalają nam na szybką i efektywną pracę, dzięki czemu inwestor w krótszym czasie może przystąpić do zagospodarowania uprzątniętego terenu. Z pomocą specjalistycznego sprzętu i wykwalifikowanej kadry fachowców, mamy możliwość wyburzyć dowolny obiekt, niezależnie od tego jak skomplikowany i wymagający proces się z tym wiąże. Przykładem są wyburzenia, które można określić jako trudne lub nietypowe:

  • Wyburzenia częściowe – gdy konstrukcja budynku jest przeznaczona do dalszego użytkowania w całości lub w części.
  • Budynki w ciasnej zabudowie – gdy wymagana jest wyjątkowa ostrożność z uwagi na ryzyko uszkodzenia sąsiadującego obiektu.
  • Wyburzenia mostów, tuneli i innych obiektów infrastruktury.

Co możemy Państwu zapewnić?

Pełne doradztwo, profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zlecenia, a także terminowość w postępujących pracach. Jeśli wyburzenie ma na celu pozyskanie terenu pod budowę nowego obiektu, zajmiemy się również rozbiórką, uprzątnięciem i przygotowaniem działki do budowy.

Profesjonalne wyburzenia budynków w Poznaniu i okolicach

Nasza firma P.H.U. Politowicz działa na terenie całego Poznania i okolic oferując między innymi wyburzenia budynków przemysłowych jak i mieszkalnych. To znaczy że jesteśmy wstanie dokonać wyburzenia domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, mostów, hal, hal produkcyjnych, magazynów i wiele innych budynków.

Gdzie wykonujemy nasze usługi wyburzeń ?.

Nasze usługi wyburzeń wykonujemy na terenie województwa wielkopolskiego ale głównie na terenie Poznania. Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane.

Jeśli chodzi o koszty usług rozbiórkowych wszystko uzależnione jest od wielu czynników, min: usytuowanie budynku (dostęp do obiektu), stan obiektu, materiał, z którego jest wykonany, wymiary, rodzaj uzyskanych odpadów (np. obecność azbestu), itp. W każdym przypadku staramy się przedstawić Klientowi najkorzystniejsze rozwiązania, które pozwolą obniżyć koszty rozbiórki budynku, jednak tak, jak wspomnieliśmy, za każdym razem profesjonalna wycena wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej i indywidualnych ustaleń. Możemy przyjąć ogólne czynniki cenotwórcze, które pozwolą określić choć przybliżony koszt inwestycji, jednak są to wartości jedynie orientacyjne i nie należy ich traktować jako oferty handlowej.

Zapraszamy do kontaktu. Możesz wysłać do nas wiadomość przez formularz kontaktowy z opisem obiektu jeśli jesteś zainteresowany wyceną.

WYBURZENIA NA TERENIE POZNANIA