WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH

Większość prac budowlanych do ich sprawnej i bezpiecznej realizacji wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu i narzędzi. Niezależnie czy jesteśmy deweloperem budującym osiedle mieszkaniowe, czy budujemy nasz dom marzeń albo zapragnęliśmy sadzawki w naszym ogrodzie, do wykonania większości prac potrzebujemy nie tylko wiedzy, ale także cięższego sprzętu.

Jedną z pierwszych maszyn jaka przychodzi nam do głowy myśląc o pracach budowlanych to oczywiście koparki. Bez ich pomocy wykopanie odpowiedniej wielkości i głębokości dołu jest trudne a czasami wręcz niewykonalne w racjonalnym czasie.

Oczywiście najrozsądniejszym wyjściem jest w takiej sytuacji wynajem koparki na konkretny czas i w określonym celu.

Wynajem koparki.

W naszej ofercie znajdziesz wynajem koparki do różnych celów:

 • do wykopu fundamentów pod budynki,
 • do wykonania wykopów pod sieci wodociągowe i kanalizacyjne,
 • do wykonania wykopu pod szambo,
 • do wykopu sadzawek i stawów,
 • do wykopu basenu,
 • do prac związanych z wyrównywaniem gruntu.

Ponadto oferujemy wynajem koparki także do prac wyburzeniowych, formowania skarp i nasypów, a także przygotowania placu budowy czy cięższych prac ogrodowych.

Wynajem maszyn budowalnych

W zależności od potrzeb może okazać się, że jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie wynajem koparko-ładowarki. Kiedy wynajem koparko-ładowarek jest konieczne? W każdej sytuacji, gdzie zależy nam nie tylko na wykopaniu odpowiedniej głębokości i wielkości zagłębienia, ale także usunięciu ziemi, kamieni czy innych elementów z pola pracy.

Koparko-ładowarka to połączenie dwóch urządzeń w jedno, co zdecydowanie przyspiesza prace i pozwala kompleksowo wykonać usługę. Dodatkowo wynajem wywrotki sprawi, że wszystko, co jest zbędne na polu budowy zostanie wywiezione, a kolejne etapy prac budowlanych będą mogły być wykonane sprawie po sobie.

Świadczone przez nas usługi koparką i usługi koparko-ładowarką to gwarancja efektywnej pracy wykonywanej fachowo, rzetelnie i niezawodnie. Oferujemy wyłącznie sprawdzony, regularnie serwisowany i zawsze sprawny do pracy sprzęt, a nasi operatorzy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia w zakresie oferowanych usług.

Niezależnie od celu, decydując się na wynajem koparki, wynajem koparko-ładowarki czy wynajem wywrotki w naszej firmie masz pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Dzięki temu wszelkie zaplanowane prace budowlane będą mogły przebiegać płynnie i bez zbędnych przestojów.

Wynajem koparek

Koparka to ten typ sprzętu ciężkiego bez którego większość robót ziemnych nie może się obejść. Zakup koparki to wykonania jednego lub kilku zadań byłoby nieekonomicznym i niepotrzebnym rozwiązaniem. Do wykonania planowanych prac zdecydowanie bardziej opłaca się wynajem koparki.

Wynajem koparek to jedno z najpopularniejszych i najbardziej opłacalnych kosztowo rozwiązań w przypadku konieczności realizacji prac ziemnych. Z opcji wynajmu koparek w naszej firmie korzystają zarówno odbiorcy indywidualni do wykonania np. robót na swojej posesji, jak również więksi przedsiębiorcy i firmy budowlane.

Ofertę wynajmu koparek zarówno na terenie Poznania jak i na terenie całego województwa wielkopolskiego. Dysponujemy sprzętem cyklicznie serwisowanym, w doskonałym stanie technicznym. Wynajem koparki można dokonać zarówno w zakresie samego sprzętu, jak również w zakresie wynajmu koparki wraz z doświadczonym operatorem, który zlecenie wykonana terminowo, fachowo i bezpiecznie. Nasi pracownicy dysponują wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami i kwalifikacjami do wykonywania robót ziemnych różnego typu.

W zakresie wynajmu koparek oferujemy:

 • wynajem koparki do wykopu fundamentów pod budynki,
 • wynajem koparki do wykopów pod sieci wodociągowe i kanalizacyjne,
 • wynajem koparki do wykonania wykopu pod szambo,
 • wynajem koparki do wykopu różnego typu sadzawek i stawów oraz cięższych prac ogrodowych,
 • wynajem koparki do wykopu pod budowę basenu,
 • wynajem koparki do wszelkich prac związanych z równaniem gruntu,
 • wynajem koparki do wykonania prac wyburzeniowych,
 • wynajem koparki do formowania skarp i nasypów.

Dostarczamy sprzęt terminowo we wskazane miejsce, oferujemy atrakcyjne ceny i gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Posiadamy w ofercie zarówno wynajem koparek jak również koparko-ładowarek, w zależności od potrzeb i zakresu wykonywanych prac.

Wynajem maszyn budowalnych - galeria maszyn

WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH NA TERENIE POZNANIA I OKOLIC

Największymi zaletami wynajmu maszyn budowlanych jest oszczędność pieniędzy, łatwość w ich pozyskaniu, oszczędność czasu, szybki serwis maszyn, naprawa w razie awarii, natychmiastowa realizacja i dostępność od ręki. 

Wynajmując potrzebną maszynę, nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów związanych z jej przechowywaniem w opłaconym/chronionym budynku, konserwacją i serwisem. Znika też problem z koniecznością wykosztowania się na specjalistyczny transport maszyny do wybranego miejsca docelowego. 

Nasza firma zajmuje się szybkim i sprawnym dostarczaniem wypożyczonego sprzętu bezpośrednio do wyznaczonego miejsca docelowego. W przypadku długoterminowego wynajmu można liczyć na jeszcze większą opłacalność. W razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii, można liczyć na szybką reakcję. Posiadamy  własny serwis, zajmujemy się naprawą lub wymianą sprzętu, co zagwarantuje płynność pracy.

WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH
Zapraszamy do kontaktu