WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH

Większość prac budowlanych do ich sprawnej i bezpiecznej realizacji wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu i narzędzi. Niezależnie czy jesteśmy deweloperem budującym osiedle mieszkaniowe, czy budujemy nasz dom marzeń albo zapragnęliśmy sadzawki w naszym ogrodzie, do wykonania większości prac potrzebujemy nie tylko wiedzy, ale także cięższego sprzętu.

Jedną z pierwszych maszyn jaka przychodzi nam do głowy myśląc o pracach budowlanych to oczywiście koparki. Bez ich pomocy wykopanie odpowiedniej wielkości i głębokości dołu jest trudne a czasami wręcz niewykonalne w racjonalnym czasie.

Oczywiście najrozsądniejszym wyjściem jest w takiej sytuacji wynajem koparki na konkretny czas i w określonym celu.

Wynajem koparki.

W naszej ofercie znajdziesz wynajem koparki do różnych celów:

  • do wykopu fundamentów pod budynki,
  • do wykonania wykopów pod sieci wodociągowe i kanalizacyjne,
  • do wykonania wykopu pod szambo,
  • do wykopu sadzawek i stawów,
  • do wykopu basenu,
  • do prac związanych z wyrównywaniem gruntu.

Ponadto oferujemy wynajem koparki także do prac wyburzeniowych, formowania skarp i nasypów, a także przygotowania placu budowy czy cięższych prac ogrodowych.

Wynajem maszyn budowalnych

W zależności od potrzeb może okazać się, że jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie wynajem koparko-ładowarki. Kiedy wynajem koparko-ładowarek jest konieczne? W każdej sytuacji, gdzie zależy nam nie tylko na wykopaniu odpowiedniej głębokości i wielkości zagłębienia, ale także usunięciu ziemi, kamieni czy innych elementów z pola pracy.

Koparko-ładowarka to połączenie dwóch urządzeń w jedno, co zdecydowanie przyspiesza prace i pozwala kompleksowo wykonać usługę. Dodatkowo wynajem wywrotki sprawi, że wszystko, co jest zbędne na polu budowy zostanie wywiezione, a kolejne etapy prac budowlanych będą mogły być wykonane sprawie po sobie.

Świadczone przez nas usługi koparką i usługi koparko-ładowarką to gwarancja efektywnej pracy wykonywanej fachowo, rzetelnie i niezawodnie. Oferujemy wyłącznie sprawdzony, regularnie serwisowany i zawsze sprawny do pracy sprzęt, a nasi operatorzy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia w zakresie oferowanych usług.

Niezależnie od celu, decydując się na wynajem koparki, wynajem koparko-ładowarki czy wynajem wywrotki w naszej firmie masz pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Dzięki temu wszelkie zaplanowane prace budowlane będą mogły przebiegać płynnie i bez zbędnych przestojów.

Wynajem maszyn budowalnych - galeria maszyn

WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH NA TERENIE POZNANIA I OKOLIC

Największymi zaletami wynajmu maszyn budowlanych jest oszczędność pieniędzy, łatwość w ich pozyskaniu, oszczędność czasu, szybki serwis maszyn, naprawa w razie awarii, natychmiastowa realizacja i dostępność od ręki. 

Wynajmując potrzebną maszynę, nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów związanych z jej przechowywaniem w opłaconym/chronionym budynku, konserwacją i serwisem. Znika też problem z koniecznością wykosztowania się na specjalistyczny transport maszyny do wybranego miejsca docelowego. 

Nasza firma zajmuje się szybkim i sprawnym dostarczaniem wypożyczonego sprzętu bezpośrednio do wyznaczonego miejsca docelowego. W przypadku długoterminowego wynajmu można liczyć na jeszcze większą opłacalność. W razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii, można liczyć na szybką reakcję. Posiadamy  własny serwis, zajmujemy się naprawą lub wymianą sprzętu, co zagwarantuje płynność pracy.